ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ICAEW 100

Φοιτητές του P.A. College Executive Business School στην κορυφή του διαγωνισμού ICAEW 100

Το Ινστιτούτο των Ορκωτών Λογιστών στην Αγγλία και την Ουαλία (ICAEW) προώθησε ένα διαδικτυακό διαγωνισμό, με το όνομα ICAEW 100, για φοιτητές πανεπιστημίων σε όλη την Κύπρο και Κύπριους φοιτητές που σπουδάζουν στο εξωτερικό από τον Οκτώβριο του 2022 έως τον Μάιο του 2023. Ο διαγωνισμός αξιολόγησε τις δεξιότητες απασχολησιμότητας των συμμετεχόντων και οι 100 φοιτητές με τις ψηλότερες βαθμολογίες είχαν την ευκαιρία να κερδίσουν μοναδικές ευκαιρίες και βραβεία.

Το P.A. College Executive Business School με μεγάλη υπερηφάνεια ανακοινώνει ότι o φοιτητής μας Πέτρος Τσόκκος πέτυχε μία από τις 8 υψηλότερες βαθμολογίες μεταξύ 450 φοιτητών που συμμετείχαν στον διαγωνισμό και κέρδισε το βραβείο “Ακεραιότητας” (Integrity Award). Ο Πέτρος είχε την ευκαιρία να παρακολουθήσει μια μέρα διορατικότητας στη Multi Business συναντώντας και μέλη του ICAEW της εταιρείας.

Το P.A. College Executive Business School είναι επίσης περήφανο που ανακοινώνει τα ονόματα δύο φοιτητών που κατατάχθηκαν στη λίστα των κορυφαίων βαθμολογιών, με αλφαβητική σειρά: Alexander Νικόλαος και Καραολής Χριστόδουλος.

Συγχαρητήρια στους μελλοντικούς επιχειρηματικούς ηγέτες μας! Είμαστε σίγουροι ότι θα υπερέχετε στον επιχειρηματικό κόσμο!